17 września 2020 r. na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach odbyła się rodzinna olimpiada „Z Falą na sportowo” zorganizowana przez międzyzdrojski Klub Sportowy „Fala”. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział m.in. w grach, zabawach integracyjnych z chustą Klanza, torach przeszkód i slalomach, w turnieju piłki nożnej czy  w zabawie z „rurociągiem”.

Imprezę prowadziła Andżelika Gałecka przy wsparciu trenerów KS „Fala” oraz rodziców i dziadków. W roli wolontariuszy świetnie spisali się starsi zawodnicy, którzy czuwali nad bezpieczeństwem najmłodszych. Wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki przekazane przez firmę Solmar, Dział Promocji Urzędu Miasta w Międzyzdrojach, Międzynarodowy Dom Kultury oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach. Najważniejsza była jednak dobra, rodzinna zabawa na świeżym powietrzu, a wszystkie gry odbywały się w duchu  zasady fair-play i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Wydarzenie sfinansowano ze środków Gminy Międzyzdroje w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.