Prosimy o udostępnienie informacji na swoim profilu Facebook.

Do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach napływają kolejne przedmioty na aukcje internetowe dla Romana Jadanowskiego, z których cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację mieszkańca Międzyzdrojów. Wspólnie z Rafałem Kajzlerem jesteśmy w trakcie przygotowań grupy, na której od 1 marca 2021 r. będą zamieszczane aukcje.

Aktualna lista ofiarowanych przedmiotów:

1. Obraz autorstwa Bronisława Pietkowicza, międzyzdrojskiego malarza, przekazał Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński.

2. Piłkę z podpisem Antoniego Piechniczka przekazał Dariusz Rekosz, autor książek dla dzieci i młodzieży, komedii i kryminałów dla dorosłych.

3. Piłkę z podpisem Krzysztofa Piątka przekazał Marian Buśko, właściciel firmy Autokom.

4. Abstrakcja z Karaibów – rękodzieło na płótnie przekazał Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński.

5. Karaibski obraz w ramie wykonany metodą handmade przekazał Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński.

6. Książkę „Pocztówka z Toronto 2” z autografem przekazał autor Dariusz Rekosz.

7. Książkę „W Ziemi Świętej” z autografem i dedykacją przekazał Jarosław Kret (pisarz, podróżnik, dziennikarz).

8. Książkę „Sedinum. Wiadomość z podziemi” z autografem i dedykacją od autora książki Leszka Hermana przekazał Mariusz Samołyk.

9. Płytę pt. „Dopokąd” z piosenkami i autografem Krzysztofa Tyńca przekazał Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński.

10. Płytę zespołu PIRAMIDY pt. „Majster Bułat” z piosenkami rosyjskiego poety Bułata Okudżawy przekazał Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński.

11. Płytę zespołu PIRAMIDY pt. „Mickiewicz Unplugged” z tekstami Adama Mickiewicza oraz bonusem w postaci utworu Cypriana Kamila Norwida przekazał Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński.

12. Płytę zespołu PIRAMIDY pt. „Rok Wojny” przekazał Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński.

13. Zestaw dwóch żarówek halogenowych H4/9003 12V 60/55W przekazał Błażej Kócaba.

14. Zestaw dwóch żarówek halogenowych H7 12V 55W przekazał Błażej Kócaba.

15. Świecący brelok M-TECH IL01 przekazał Błażej Kócaba.

16. Koszulkę klubu piłkarskiego Towarzystwa Sportowego Podbeskidzie Bielsko-Biała          z podpisami piłkarzy przekazał Błażej Kócaba.

17. Smatfon marki Neffos C9s przekazał Błażej Kócaba. Parametry:

• Pamięć: 2GB RAM/16GB ROM

• Aparat: tył - 13MP, przód - 5MP

• Wyświetlacz: 5,71"

• Odblokowywanie twarzą

• Bateria: 3000mAh (TYP)

• Wzmocniony sygnał

• Dual SIM Dual Standby

• Kolor: czerwony

18. Smartfon Wiko View 2 przekazał Błażej Kócaba. Parametry:

• Model: W-C800

• Pamięć: 32GB ROM/3GB RAM

• Aparat: tył: 13MP, przód: 16MP

• Wyświetlacz: 6”

• Odblokowywanie twarzą

• NFC

• Kolor: antracyt (ciemny szary)

19. Tablet BLOW BlackTAB7 3G V1 przekazał Błażej Kócaba. Parametry:

• System operacyjny: Android 8.1 Oreo

• Wielkość ekranu: 7 cali

• Rozdzielczość ekranu: 600 x 1024

• Aparat: przód: 0.3 mpx, tył: 2.0 mpx

• Procesor CPU: ARM-A7, quad core 4x1.3GHz

• Procesor GPU: Mali-400 Mp2

• Pamięć RAM: 1 GB

• Pamięć FLASH: 8 GB

• Pamięć zewnętrzna: slot kart micro SD do 32 GB

• Wbudowany moduł 3G 900/2100MHz (obsługuje AREO2), GSM: 850/900/1800/1900MHz

• WiFi: radiowa karta sieciowa WiFi: IEEE 802.11b/g/n wireless network

• Radio FM 87.5-108 MHz

• Bateria: LI-Ion 2650 mAh

• Wymiary: 188 x 108 x 12 mm

20. Lampę samochodową LED LIGHT BAR 12” firmy M-TECH przekazał Błażej Kócaba. Parametry:

• 24 LED, 72W, 9-32V

• Strumień światła: combo

21. Voucher do wykorzystania w sklepie Perkłos na kwiaty i ziemię o wartości 50 zł przekazali Katarzyna i Patryk Jakubiak.

22. Voucher do wykorzystania w sklepie Perkłos na kwiaty i ziemię o wartości 50 zł przekazali Katarzyna i Patryk Jakubiak.

23. Voucher do wykorzystania w sklepie Perkłos na kwiaty i ziemię o wartości 100 zł przekazali Katarzyna i Patryk Jakubiak.

24. Proporzec wraz ze stojakiem przekazał Dowódca 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego płk Tomasz Sawczuk.

25. Ryngraf Dowódcy 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego przekazał Dowódca 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego płk Tomasz Sawczuk.

26. Coin Dowódcy 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego przekazał Dowódca 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego płk Tomasz Sawczuk.

27. Kubek z napisem 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy na tle sprzętu – SPZR POPRAD przekazał Dowódca 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego płk Tomasz Sawczuk.

28. Kubek z napisem 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy ze sprzętem – KUB, OSA i ZU-23-2KB przekazał Dowódca 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego płk Tomasz Sawczuk.

29. Coin Starszego Podoficera Dowództwa 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego przekazał Starszy Podoficer Dowództwa 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego chor. szt. Marek Drętkiewicz.

Serdecznie dziękujemy darczyńcom za ofiarowane przedmioty oraz za wpłacanie darowizn na subkonto Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”. Na chwilę obecną jest to kwota 3750 zł, która w całości zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację Pana Romana. Zachęcamy również innych do przekazania darowizn rzeczowych (bonów, karnetów, wejściówek, przedmiotów), które zostaną przeznaczone na aukcje internetowe lub kiermasz rozmaitości.