Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na warsztaty biżuteryjne „Lubimy błyskotki”, które odbędą się:

17 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach,

18 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 w Wiklinie w Wapnicy,

28 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach,

29 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w Wiklinie w Wapnicy.

Chcemy, aby te warsztaty stały się początkiem regularnych spotkań mieszkańców Miasta i
Gminy Międzyzdroje dążących do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Pragniemy pokazać, jak ważna jest wymiana doświadczeń oraz, że warsztaty biżuteryjne mogą być lekarstwem na nudę, sposobem na pokonanie samotności, ale także metodą na własny biznes. Zapraszamy więc do udziału w warsztatach dorosłych oraz dzieci z opiekunami. Niestety ze względu na pandemię jesteśmy zmuszeni ograniczyć ilość miejsc do 15 osób. Wszystkich chętnych zapraszamy do wcześniejszego zapisywania się pod nr tel. 91 32 80 442. Po zakończeniu warsztatów zostanie zorganizowana wystawa wykonanych prac w międzyzdrojskiej bibliotece. Część biżuterii po wystawie trafi do autorów prac, a część rękodzieła zostanie przekazana na cele charytatywne m.in. zbiórki charytatywne organizowane dla mieszkańców Gminy Międzyzdroje, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy lub kiermasze z przeznaczeniem na cele statutowe Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”. Warsztaty zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Autorem projektu jest Andżelika Gałecka. Warsztaty prowadzić będzie Bogumiła Popko. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty zostały sfinansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021.