20 lipca 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyło się wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki pt. „Skomplikowane, z humorem, a może z dreszczykiem? Jakie książki zabierzesz ze sobą na wakacje?”. Uczestnicy już wcześniej przeczytali najnowszą książkę Magdaleny Kordel pt. „Zanim wyznasz mi miłość”, która była motywacją do dyskusji podczas wieczoru. To historia, która działa jak balsam na

zranioną duszę człowieka. Warto sięgnąć po tę pozycję książkową i zaprzyjaźnić się z bohaterami. Ewelina, Adela, Muszka – każda z nich jest wyjątkowa i wprowadza pozytywny nastrój, a tego najbardziej potrzeba nam w tych wakacyjnych tygodniach. Bibliotekarze zaprezentowali także nowości książkowe, jakie są dostępne w bibliotece. Thrillery, powieści obyczajowe, kryminały, powieści sensacyjne, biografie, reportaże – każdy znajdzie coś dla siebie. Pracownicy biblioteki zachęcili do skorzystania z oferty kodów do Legimi oraz opowiedzieli o najczęściej wypożyczanych książkach tego roku. Najbardziej poczytni autorzy to Joanna Jax, Katarzyna Bonda, Tess Gerritsen, Magdalena Kordel, Krystyna Mirek, Katarzyna Michalak, Remigiusz Mróz czy Ałbena Grabowska.  Na zakończenie spotkania uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w 17 sierpnia 2021 r.