W związku z organizacją II edycji gry miejskiej pt. „Czytelnik na tropie książek” 21.08.2021 r. w godz. 11.00-14.00 oraz trwającymi do końca sierpnia 2021 r. czwartkami artystycznymi odbywającymi się w godz. 11.00-13.00 poszukujemy wolontariuszy.

Do współpracy szczególnie zapraszamy uczniów rozpoczynających od września naukę w klasach ósmych. Nie trzeba uczestniczyć we wszystkich warsztatach, można wybrać dogodny dla siebie termin. Wystarczy zgłosić chęć wolontariatu, telefonicznie podać niezbędne dane osobowe i przyjść wraz z opiekunem prawnym np. rodzicem do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach w celu podpisania umowy wolontariackiej. Na zakończenie wystawiamy zaświadczenie, dzięki któremu uczeń może zyskać 3 punkty do przyszłorocznego świadectwa ukończenia szkoły. Wolontariusz możne zdobyć doświadczenie przy organizacji wydarzeń kulturalnych i współpracy w grupie oraz wpisać taką współpracę do przyszłego CV. Szczegółów w placówce lub pod nr tel. 91 32 80 442 udziela Dyrektor Biblioteki Andżelika Gałecka.