Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług międzyzdrojskiej biblioteki! Mieszkańcom Gminy oraz turystom oferujemy usługę kserowania i drukowania w różnych wariantach: czarno – biało, w kolorze, w powiększeniu, w pomniejszeniu itd. w formatach: A4 oraz A3.

Dbamy o wysoką jakość i szybkość realizacji zleceń. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one wymagania klientów biblioteki. Kserujemy sprawnie i z dużą starannością! Dopasowujemy ustawienia kserokopiarki do konkretnego dokumentu - przyciemniamy, rozjaśniamy, zmieniamy skalę itp.

Dysponujemy także laminatem, który pozwala na ochronę dokumentu przed niechcianym uszkodzeniem.

Zapraszamy! Znajdujemy się już w nowej siedzibie na Placu Ratuszowym 1 w Międzyzdrojach.