Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza rodziny z dziećmi na rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Fabryka ozdób świątecznych”, które odbędą się w międzyzdrojskiej bibliotece (Plac Ratuszowy 1) w dniach:

- 7 grudnia 2022 r. o godz. 16.00, podczas których uczestnicy wykonają witraże z koralików Hama (m.in. mikołaje, śnieżynki, pingwinki, aniołki i renifery),

- 19 grudnia 2022 r. o godz. 16.00, podczas których goście będą dekorowali świąteczne pierniki.

Część materiałów plastycznych na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.