17 lutego 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się noc walentynkowa, podczas której dzieci własnoręcznie wykonały kartki walentynkowe dla seniorów z polickiego Dziennego Domu Seniora+  prowadzonego przez Szczecińskie Stowarzyszenie „Złoty Wiek” oraz z Regionalnego Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych w Policach. Najmłodsi bardzo chętnie tworzyli kolorowe, pełne ozdób prace, które zostały uzupełnione ciepłymi słowami płynącymi prosto z serca. Seniorzy byli bardzo zadowoleni i nie kryli wzruszenia podczas otwierania podarunków.

Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy zorganizować tego typu zajęcia dla dzieci, a jednocześnie sprawić przyjemność innym ludziom. Jak widać drobne gesty mają ogromne znaczenie.