27 marca 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się kolejne warsztaty z nauki płynnego czytania dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

Podczas zajęć młodzi czytelnicy wraz z bibliotekarzami wspólnie czytali „Kolorowy potwór” Llenas Anny oraz „W głębiach oceanu” Anouck Boisrobert książki typu pop-up, które teraz, jak i na poprzednich zajęciach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w zajęciach, chętnie czytały i rozwiązywały łamigłówki. Jesteśmy dumni z naszych uczestników! Miłą niespodzianką, był mini spektakl zainicjowany przez dzieci   dla pozostałych uczestników i bibliotekarzy.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie pełne uśmiechu. Na kolejne zajęcia zapraszamy już za tydzień. Widzimy się 3 kwietnia 2023 r.