Nasza biblioteka otrzymała dyplom i podziękowanie za udział w akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”. Warsztaty w międzyzdrojskiej bibliotece odbyły się 27 września 2018 r.

Szanowni Państwo,
700 bibliotek, tysiące uczestników warsztatów międzypokoleniowych i jedna historia małego-wielkiego drzewka z Warszawy, która połączyła Polaków i Polki w akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”. Mirabelka zakiełkowała na ogromną skalę!

Z dumą mogę poinformować, że postawione cele akcji zostały osiągnięte. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, pomysłowość i aktywność przy organizacji warsztatów i udział w obchodach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Relacje z warsztatów są publikowane na bieżąco na stronie www.lustrobiblioteki.pl

Z bibliotekarskim pozdrowieniem,
Barbara Maria Morawiec