18 kwietnia 2020 r. w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbędzie się impreza połączona ze zbiórką charytatywną na zakup protezy nogi, leczenie i rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego. Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach jest współorganizatorem imprezy, której jednym z punków programu będzie kiermasz książek. W związku z tym prosimy o przynoszenie niezniszczonych książek do biblioteki, które będzie można nabyć za dobrowolny datek do puszki kwestarskiej.

Pomóżmy wstać „Trojanowi”

PRZYGOTOWANIA

do zbiórki charytatywnej na rzecz Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów

Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje, przy wsparciu Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka, przy współpracy  z Miejską Biblioteką Publiczną w Międzyzdrojach, Międzynarodowym Domem Kultury, zdecydowali się zorganizować zbiórkę charytatywną, z której zebrane środki będą przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów. W wyniku urazu podudzia lewego powikłanego wstrząsem septycznym Krzysztofowi amputowano nogę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, jak również do pomocy w organizacji imprezy. Prosimy o przekazywanie darowizn rzeczowych (bonów, karnetów, wejściówek, przedmiotów, które można wystawić na licytację lub w "loterii fantowej", artykułów do zorganizowania bufetu m.in. naczyń jednorazowych, ciast, soków, kawy, herbaty …).  Darowizny przekazywać można do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach lub Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach. W organizację zbiórki zaangażowała się już społeczność lokalna, instytucje, szkoły i stowarzyszenia … Loga firm, instytucji, stowarzyszeń, które nas wesprą umieścimy na plakacie informującym

o wydarzeniu. Loga proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnych do współpracy, darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 503687255 (Andżelika Gałecka – Biblioteka), 600964049 (Artur Duszyński - MDK)

W programie imprezy planujemy:

- występy kabaretów, zespołów muzycznych, solistów, pokaz tańca towarzyskiego

- pokaz Freestyle football

- kąpiel morsów - „Kurka wodna”- wejście na plażę przy molo – godz. 16:00

- licytacje m.in. koszulki z autografem Kuby Błaszczykowskiego, zaproszenia na spotkanie z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim, piłek z autografami znanych sportowców, vouchera na 25. Festiwal Gwiazd

- tzw. "Loteria fantowa" - każdy los wygrywa

- dobrze zaopatrzony bufet (bigos, zupy, pieczony dzik z kaszą, domowe ciasta, zdrowe przekąski, sałatki, tort, kawa, herbata itp.)

- i inne niespodzianki.

Impreza planowana jest na 18 kwietnia 2020 (sobota) od godz. 1500 w Międzynarodowym Domu Kultury. Korzystanie z wszelkich „atrakcji” podczas imprezy będzie możliwe poprzez wrzucenie do puszki kwestarskiej dobrowolnego datku. Zebrane w ten sposób fundusze będą w całości przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego.

Serdecznie zapraszamy!