Drodzy Czytelnicy,

możecie skorzystać z platformy Legimi, której zasób sięga ponad 60 tys. ebooków i ponad 10 tys. audiobooków, w tym lektury szkolne. Wszystkich chętnych naszych czytelników, którzy są zwolennikami książek w wersji elektronicznej prosimy o zgłaszanie się po darmowe kody dostępu pod numerem telefonu 91 32 80 442 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach:

poniedziałek – środa, piątek 10.00-18.00

czwartek i sobota 10.00 – 16.00

Instrukcja aktywowania kodów Legimi dla Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach

1. Czytelnik rejestruje się na stronie: https://www.legimi.pl/bialogard_miedzyzdroje/

2. Wpisuje kod otrzymany w bibliotece, który ważny jest w danym miesiącu.

3. Podaje nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło.

4. Na adres e-mail zostanie przesłany przez Legimi link aktywacyjny, który należy uruchomić (od momentu rejestracji czytać można przez 30 dni).

5. Uwaga! Kod wydany przez bibliotekarza należy aktywować w danym miesiącu, inaczej straci ważność!!!

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy na miejscu i służymy radą telefonicznie.

Pamiętajcie, że mamy ograniczoną ilość kodów, które wydamy do końca stycznia 2022 r.