Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach bierze udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie” i zależy nam na Twoim głosie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.kinder.com i się zarejestrujesz. Codziennie, do 4 listopada 2019 r.,  możesz oddać jeden głos na naszą Bibliotekę po

uprzednim zalogowaniu się. Dzięki Twoim głosom możemy wygrać 5 000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem oraz 2 wygodne pufy do kącika czytelniczego. Akcja została zorganizowana przez spółkę HUMAN2HUMAN na zlecenie Ferrero Polska Commercial.

Hasło przewodnie akcji brzmi „bo czytanie to kochanie”. Wspólne czytanie przez dzieci i rodziców, to najpiękniejszy sposób na spędzanie wolnego
czasu. Czytajcie na zmianę. Czytajcie na głosy. Zadawajcie pytania. Szukajcie odpowiedzi. Nic tak nie uczy empatii, nie rozwija wyobraźni i nie mówi „kocham Cię”, jak książka przeczytana razem.