Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach przygotowała dla swoich sympatyków coś naprawdę ekscytującego. Zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Halloweenowe już 24 października 2019 r. od godz. 16.00. Mile widziane są nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, przyjaciele…

To zabawa dla całej rodziny! Bibliotekarze nauczą wszystkich, jak wykonać eko-nietoperze i wspólnie stworzymy maski na Halloween. Prawdziwą ucztą będzie przedstawienie, które koniecznie trzeba zobaczyć. Główną rolę zagra w nim… czarownica! To wszystko pod bacznym okiem mumii, która również pojawi się na warsztatach. Nie możecie tego przegapić! Takie popołudnie zdarza się tylko raz w roku. Liczymy na waszą obecność!