Masz problem ze świąteczną „stylówką” mieszkania? – zapraszamy do Biblioteki w Międzyzdrojach na Kiermasz Ozdób Świątecznych Masz problem ze świątecznym wystrojem? Masz dosyć nudnych dekoracji? Chcesz zabłysnąć przed gośćmi oryginalnie przystrojonym wigilijnym stołem? Doceniasz trud ręcznie wykonanych prac? Jeśli na większość z tych pytań padła odpowiedź „tak”, to koniecznie musisz odwiedzić kiermasz ozdób świątecznych organizowany przez Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Zapraszamy do Biblioteki w godzinach otwarcia od 2-20 grudnia 2019 a 21 grudnia 2019 na nasze stoisko do międzyzdrojskiego Amfiteatru, gdzie za dobrowolny datek będzie można nabyć ozdobę podczas Jarmarku Miejskiego i Festiwalu Choinki. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na cele statutowe Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”. Jest w czym wybierać. Członkowie „Rodziny” oraz bibliotekarze przygotowali dla Państwa wianki, stroiki, bombki koronkowe, bombki zdobione techniką decoupage, masą fimo, świąteczne medaliony, eko-choinki, domki krasnali i wiele innych upominków. Serdecznie zapraszamy.