Międzyzdrojskie Stowarzyszenie "Rodzina" oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach w ramach projektu "MIĘDZYZDROJSKA BIBLIOTEKA PRZYSZŁOŚCI" - szkolenia, warsztaty, zabawa z drukarkami 3D zapraszają do wzięcia w zajęciach z projektowania przestrzennego, czyli Druku 3D.

Zgłoszeń należy dokonać do 30.09.2022 r. osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcja skierowana jest do osób między 10 a 18 rokiem życia. Liczba miejsc ograniczona (maks. 10 osób) - decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy również młodzież z Ukrainy! Zajęcia będą odbywać się bezpłatnie.

Po zakończeniu warsztatów przygotujemy wystawę prezentującą efekty drukowania 3D. Jedne zajęcia będą poświęcone rodzicom i seniorom, gdzie młodzież będzie twórczo aktywizować starszych i pokazywać nowe technologie.

Akcja odbywa się w ramach „Programu Społecznik 2022-2024”. Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Pomysłodawcą projektu „Rodzina” do zadań specjalnych jest Andżelika Gałecka, Dyrektor międzyzdrojskiej biblioteki oraz członek Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”.

@PomorzeZachodnie @PomorzeZachodnieNews #PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik #społecznik #KARR