W związku z dużym zainteresowaniem Nocą Bibliotek i Nocą Andrzejkową bibliotekarze postanowili ponownie zorganizować „noc’ - tym razem mikołajkową. Odbędzie się ona 16 grudnia 2022 r. w godz. 18:00 - 22:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach (Plac Ratuszowy 1). Akcja skierowana jest do uczniów posiadających kartę czytelnika, między 8 a 12 rokiem życia. Zgłoszenia dziecka należy dokonać do 12 grudnia 2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na dzieci czeka moc atrakcji, m. in.: minispektakl, dekoracja pierników czy zdobienie choinki. Stawiamy na dobrą, świąteczną zabawę!

Liczba miejsc ograniczona (maks. do 30 osób). Kto pierwszy, ten lepszy!

Zgoda na udział w Nocy Mikołajkowej

Regulamin Nocy Mikołajkowej