27 lutego 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się kolejne warsztaty z nauki płynnego czytania dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

Zajęcia rozpoczęliśmy od rozgrzewania aparatu mowy oraz zabaw logopedycznych, do których posłużyła nam książka „Domowe zabawy logopedyczne” Małgorzaty Dembińskiej. Nie zabrakło wspólnego czytania. Tym razem czytaliśmy fragmenty książki „Co zrobi Frania? Życzliwość” Barbary Supeł oraz bardzo trudne wiersze ortograficzne „Żubr żuł żuchwą żurawinę” Danuty Ludwiczak. Wszystkie wymienione książki są dostępne do wypożyczenia w Dziale Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie pełne uśmiechu. Naszym pociechom idzie coraz lepiej! Szczególnie podczas czytania bardzo trudnych wierszy. Na następne zajęcia zapraszamy 5 marca 2024 r. Do zobaczenia!

mgr Karolina Malec