W dniu 25 marca 2024 r. bibliotekarze z międzyzdrojskiej biblioteki po raz kolejny wyruszyli do Szkoły Podstawowej w Wapnicy z częścią księgozbioru. Była to doskonała okazja do wypożyczania książek oraz ich oddania. Dokładamy wielu starań, aby mieszkańcy sołectw, którzy nie mają możliwości przyjazdu do głównej siedziby biblioteki, mogli z niej skorzystać. Wspólnie dzieliliśmy się literackimi zainteresowaniami, graliśmy w szachy, a nawet w grę „5 sekund”. Nie zabrakło wspólnego odrabiania lekcji. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie oraz miło spędzony czas.

Bibliotekarze już nie mogą się doczekać kolejnej wizyty w SP 2 w Wapnicy! Panująca tam atmosfera jest niezwykle przyjemna, a to za sprawą kadry pracowniczej i uczniów. Ponownie zagościmy w SP 2 już 17 kwietnia 2024 r.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o aktualizowanie danych osobowych takich jak: pesel, adres zamieszkania, aktualne nazwisko, które są nam niezbędne do cyfrowego zapisu czytelników w bibliotecznym systemie Mak+.

mgr Karolina Malec