15 czerwca 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się lekcja biblioteczna dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Morskie Skarby” w Międzyzdrojach. Odwiedziła nas grupa „Marynarze” z wychowawczynią Violettą Bajroszewską. Dla najmłodszych bibliotekarze przygotowali przedstawienie odegrane za pomocą pacynek. W rolach głównych wystąpili: krówka Mecia, kaczorek Szymi oraz żaba Honia. Minispektakl został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie w miłej atmosferze dzieci stworzyły piaskowe mozaiki, które zabrały na pamiątkę do domu. Każdy słoiczek został wypełniony solą barwioną kredą i ozdobiony muszelkami oraz kolorowymi tasiemkami. Dziękujemy za odwiedziny i życzymy dużo sukcesów edukacyjnych. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem.