Honorata Bagrowska, Szymon Głod, Joanna Wyrobek - bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach 19, 22 i 26 czerwca 2023 r. brali udział w szkoleniach dotyczących: „DŻS – sztuka gromadzenia i opracowania”, „Po co nam przekłady?” dla moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki oraz „Od kartoteki do bibliografii regionalnej – kilka przydatnych wskazówek”, . Wszystkie szkolenia odbyły się w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie.

Pracownicy zdobyli nowe umiejętności, które usprawnią funkcjonowanie biblioteki oraz umożliwią organizację innowacyjnych inicjatyw. Jesteśmy świadomi jak bardzo ważna jest biblioteka w środowisku lokalnym, dlatego staramy się stale nabywać nowe kompetencje, by z łatwością spełniać potrzeby naszego społeczeństwa. Pamiętajcie - jesteśmy dla Was!