30 czerwca 2023 r. Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach odwiedził Prezydent miasta Jelenia Góra, Pan Jerzy Łużniak wraz ze współpracownikami. Delegatów przedstawiła bibliotekarzom Pani Beata Kiryluk, Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów. Goście mieli okazję zwiedzić wszystkie pomieszczenia nowej siedziby biblioteki: wypożyczalnię, salę warsztatową, magazyn z jezdnymi regałami, czytelnię z salą spotkań, czytelnię komputerową, kącik prasowy, dział dziecięcy. Zapoznali się z planem tyflograficznym z oznaczeniami w języku braille'a, przenośnią pętlą indukcyjną, ze stanowiskiem komputerowym dostosowanym do osób z niepoprawnościami oraz książkomatem i jego zastosowaniem. Nasi goście byli pod wrażeniem wyposażenia naszej biblioteki. Dziękujemy za wizytę!