Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Magiczny zakątek nadmorskiej krainy” w międzyzdrojskiej bibliotece

W środę 5 lipca 2023 r. odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Magiczny zakątek nadmorskiej krainy”.

Dzieci wraz z opiekunami z duża aprobatą podjęły się zadania, jakim było stworzenie nietypowych makiet przedstawiających czarodziejskie i nietypowe miejsca. Wszyscy uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji materiały plastyczne m.in.: makiety, które zostały przygotowane wcześniej przez bibliotekarzy, sznurki, wstążki, tiul, kolorowy papier oraz niezliczoną ilość kreatywnych drobiazgów potrzebnych do stworzenia nietuzinkowych prac. Powstały fantastyczne prace, które dzieci miały możliwość zabrać na pamiątkę do domu.

W warsztatach udział wzięły dzieci uczęszczające na półkolonie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach, a także turyści, którzy aktualnie przebywają na wczasach w kurorcie. Wszyscy biorący udział w zajęciach na zakończenie warsztatów zrobili wspólne zdjęcie ze swoimi pracami. Uczestnicy mieli również okazję do wypożyczenia książek i gier.

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 2 sierpnia 2023 r. w międzyzdrojskiej bibliotece (Plac Ratuszowy 1). Więcej informacji już w krótce. Prosimy śledzić nasza stronę oraz Facebooka.

Część materiałów została zakupiona przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2023 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane w Bibliotece w Międzyzdrojach.