Dyskusyjny Klub Książki oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszają na spotkanie pt. „Sekrety i tajemnice kobiet”, które odbędzie się 24 sierpnia (czwartek) 2023 r. o godz. 17.00. Tematem przewodnim będzie powieść Janice Y.K Lee pt. „Emigrantki”. Poruszymy problematykę samotności, wyobcowania, ale także miłości i przyjaźni. Będziemy dyskutować o literaturze po jaką najczęściej sięgamy latem. Kryminały, thrillery, powieści obyczajowe, romanse, fantastyka, a może dramaty? W jakiej tematyce czują się nasi czytelnicy najlepiej? Bibliotekarze zaprezentują książki cieszące się popularnością wśród czytelników. Zachęcamy do spędzenia w bibliotece sierpniowego popołudnia dyskutując o ulubionych powieściach i przekonania się, że lato z książką może być bardzo ciekawe.

Zapraszamy serdecznie.