Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 12 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. 

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, do której serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów. W trakcie pokazu slajdów zobaczymy jak, od początku XX wieku, aż do czasów współczesnych zmieniała się m.in. Kawcza Góra i różne ciekawe miejsca w mieście.

Masz zdjęcia z lat 50., 60., 70., 80., 90. XX w. lub XXI w. Kawczej Góry, bazy rybackiej, ciekawych według Ciebie miejsc/elementów architektonicznych w mieście – istniejących lub nie? Chcesz się nimi podzielić? Przynieś je do biblioteki w celu ich zeskanowania lub wyślij na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 9 marca 2020 r. Zależy nam szczególnie na fotografiach z prywatnych albumów. Zostaną one wykorzystane w prezentacji multimedialnej.